Yardım

Nasıl Çalışır?

How it works No.1How it works No.2How it works No.3
Favori mağazanızı bulun
Bedava indirim kuponunu seçin
Favori mağazanıza ait İndirim kodunu kullanın tasarruf edin

Sıkça Sorulan Sorular (FAQ)

1) Kuponda.com Nedir?

Bir indirim portalı olan Kuponda.com, Türkiye’nin en önde gelen online alışveriş mağazalarında daha uygun fiyatlar ve indirimlerden yararlanarak tasarruflu alışveriş yapabilmeniz için sizlere indirim kuponları ve kupon kodları sunar. Türkiye’nin ve dünyanın dev markalarını sizlerle buluşturmanın gurunu yaşayan Kuponda.com, Türkiye’nin en seçkin online portallarından biridir. Kuponda.com, e-ticaretin en önde gelen isimleri ile işbirliği yapmak ve sizlere özel indirimler sunmak için çalışıyor.

Kuponda.com’da oldukça geniş indirim kuponu, hediye çeki, indirim kodu ve bedava kupon seçeneği sunmaktadır. Gittigidiyor, 1V1Y, Bimeks, D&R, Trendyol, Markafoni, Hepsiburada, Limango, Morhipo, Vipdükkan gibi Türkiye’nin önde gelen markalarının kuponlarına sahip olabilir hatta mağazaların sunduğu bedavalardan yararlanabilirsiniz. Değişik marka ve kategorilerde seçtiğiniz ürün ve hizmetleri büyük indirimlerden yararlanarak satın alabilmeniz için sizlere indirim kuponları ve hediye kodları sunuyoruz.

2) Ne Tür Fırsatlar Sunuyorsunuz?

Kuponda.com, online alışverişlerinizde büyük indirimlerden yararlanabilmeniz için sizlere iki tür fırsat sunmaktadır. Sizlere daha fazla kolaylık sağlamak amacı ile Kuponda ekibi, en iyi fırsatları ve büyük indirim seçeneklerini tek bir çatı altında sizler için görüntüler. Tek yapmanız gereken, beğendiğiniz ürünleri aramak ve benzersiz bir online alışveriş deneyimine başlamak. Kuponda.com’da sizlere sunulan fırsatları yakından tanımak için okumaya devam edin.
İndirim Kuponu- Bu kuponlar ya da hediye çekleri kendilerine özel bazı kupon ya da promosyon kodlarına sahiptir. İlgili mağazada online alışverişlerinizde, bu kupon ya da promosyon kodunu (genellikle ödeme ekranı ya da ödeme esnasında) girmeniz istenecektir.
İndirimler ve kampanyalar- Bu tip fırsatlarda herhangi bir kupon kodu girmenize gerek yoktur. Bunun yerine tek yapmanız gereken, Kuponda.com’da bulunan indirim kuponu tıklayarak alışveriş yapmak istediğiniz online mağazaya yönlendirilmek ve satın almak istediğiniz ürünü favori mağazanızda hemen satın almaya başlamak. Böylece herhangi bir kod girmenize gerek kalmadan, kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

3) Kuponda.com’daki Kuponlardan Yararlanmak İçin Üye Olmam Gerekli midir?

Üye olmanıza gerek yoktur. Portalda istediğiniz gibi gezinebilir, kupon kodu ya da indirimlerden üyelik şartı olmadan yararlanabilirsiniz. Fakat sayfamızda bulunan e-bültene abone olarak en son indirimler ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz. Böylece Türkiye’nin önde gelen online mağazalarına ait bütün fırsat ve indirimleri kaçırmamış olursunuz.

4) Niçin E-Bültene Abone Olmalıyım?

Uzman kadromuz sizlere en uygun fiyat ve ekonomik alışveriş fırsatları aramak için günün her saati çalışıyor. Elektronikten hediyelik eşyaya, giyimden seyahate çeşitli kategorilerde en iyi markaların en iyi ürünlerine ait indirim kuponlarını ve fırsatları sizlere sunuyoruz. Sayfamızda bulunan e-bültene abone olduğunuz takdirde, en son indirimler, fırsatlar ve mevcut kuponlardan haberdar olma avantajını önceden yakalayacaksınız. Ayrıca indirim ve fırsatları bulabilmek için webde saatlerce gezinmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken size düzenli olarak bildirdiğimiz indirim ve fırsatları posta kutunuzda görüntülemek.

5) E-Bültene Nasıl Abone Olur ve E-Posta ile Haber Alırım?

Kuponda.com’u ziyaret ettiğiniz zaman e-posta adresinizi girebileceğiniz küçük bir kutucuk göreceksiniz. İlgili alana mail adresinizi girdikten sonra e-Bültene abone olursunuz. Böylece en son indirimler, fırsatlar ve mevcut kuponlardan yararlanabilirsiniz.

6) Favori Mağazama Ait Kuponları Nasıl Bulabilirim?

Online mağazaya ait indirim kuponlarını iki şekilde bulabilirsiniz.
İster ana sayfada bulunan arama kutucuğuna online mağazanın adını yazarak, isterseniz yeşil sekmedeki ‘’Mağazalar A-Z’’ butonuna tıklayarak bulabilirsiniz. Butona tıkladığınız zaman, A’dan Z’ye bütün mağazaların veya e-ticaret sitelerinin listesi ile karşılaşırsınız. Böylece kolayca favori mağazanıza ulaşabilirsiniz.

7) İndirim Kuponlarını Nasıl Kullanırım?

Kuponda.com oldukça kullanışlı bir web sitesidir. Tek yapmanız gereken, Kuponda.com’daki kupona tıklayarak en beğendiğiniz online alışveriş mağazasına gitmek. Ekranda görüntülenen kodu kopyalayın, ilgili mağazada satın alma esnasında ilgili alana doldurun, fırsatlardan yararlanmaya başlayın.

8) ‘Editörün Seçimi’ Nedir?

‘Editörün Seçimi’ webde hiçbir yerde bulamayacağınız, Türkiye’nin önde gelen benzersiz ve sizlere özel indirim veya promosyon kodlarını sunar. Ayrıca Türkiye’nin en seçkin markaların, marka sahiplerinin ve satıcıların en iyi ve en çok tercih edilen ürünlerinin kuponlarını dikkatinize sunar. Böylece ‘Editörün Seçimi’ seçkin fırsatlar, markalar ve satışların toplanma noktasıdır.

9) Kupona Tıkladıktan ve Siteye Yönlendirildikten Sonra, Kuponda’da Bulunan İndirim Kuponu ya da Ürün Fiyatından Farklı Bir Rakam ile Karşılaştım, Ne Yapabilirim?

Öncelikle verdiğimiz bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu durumun nedeni, ilgili satıcı veya mağazanın fiyat ya da indirimde yaptığı anlık değişiklikten dolayı sitemiz bu durumu henüz güncellememiş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Kuponda.com’un ilgili kadrosu bu değişikliklerin güncellemesini en kısa zamanda gerçekleştirmek için çabalamaktadır.
Böyle bir tutarsızlık ile karşılaştığınız takdirde online mağazadaki fiyat geçerlidir. Bu sebepten dolayı satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce satıcının ya da online mağazadaki fiyatı ve indirim kuponunun diğer detaylarını doğrulamanızı öneririz. Böyle bir durumla karşılaşmanız takdirde ayrıca bizi bilgilendirmenizi talep ederiz. Böylelikle portalımızdaki gerekli değişiklikleri yaparak sizlere daha fazla kolaylık sağlayabilir ve gerekli önlemleri alabiliriz.

10) Bir E-Ticaret Temsilcisi ya da Marka Sahibi olarak Kuponda.com ile Nasıl Ortaklık Kurabilirim? Süreç Nasıldır?

Kuponda.com, Türkiye’de geniş bir kullanıcı ağına hitap etmektedir. Oldukça geniş müşteri portföyü ile Kuponda; mağazanıza, ürününüze ve hizmetinize büyük bir değer katmaktadır. İş birliği için tek yapmanız gereken iletişim bilgileriniz ile birlikte contact@kuponda.com adresine bir mail atmanız. Ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecek ve sonraki detaylar belirlenecektir.

11) Kuponda.com’dan gelen e-postalar ile ilgilenmiyorum. E-Postaları durdurmak için ne yapmalıyım?

Kuponda.com her zaman sizinle iletişimde bulunmaktan memnuniyet duyar ve gizliliğinize de saygı gösterir. E-posta aboneliğinden çıkmanız için tek yapmanız gereken, size gönderilen e-Bültene sonuna gitmek ve ‘Unsubscribe (abonelikten çıkmak istiyorum)’ butonuna tıklamak.