İsimtescil İndirim Kuponları

İsimtescil kodları ve promosyonları: Şubat 2018 için geçerli olanlar

İsimtescil

İsimtescil.com 1998 yılından beri domain (alan) kaydı, hosting hizmetleri, cloud (VDS-VPS) sunucuları, SSL sertifikasyon, fiziksel sunucu, marka-patent, web kılavuzu-online web sayfası ve co-location hizmetleri alanlarında müşterilerine en son teknolojik donanım ve yüksek güvenlik opsiyonları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Kuponda.com’un sizlere ücretsiz sunulan indirim kuponlarındaki kodu kullanarak İsimtescil’deki hizmetlerden ekstra avantaj ve kampanyalarla hemen faydalanabilirsiniz.

İsimtescil 2018 Bedava Kupon Kodu, Fırsat ve Kampanyalar

İsimtescil İndirim Kuponlarını bir daha kaçırmayın!
  • En iyi kuponlara haftada bir ulaşın!
  • Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz!

Benzer İçerikli İndirim Kodları

İsimtescil Mağazasını Beğenenler Ayrıca Bunları da Beğendi

Mağaza Hakkında

İsimtescil.com: Türkiye’nin en büyük domain ve hosting firması

1998 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan FBS Bilişim Çözümleri, geçen 15 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük domain ve hosting firmalarından birini olan isimtescil.com’u kazandırarak bu hedefine ulaşmıştır.
Bir ICANN’e accredite firması olan İsimtescil.net, 1998 yılından beri domain sorgulama ve (alan) kaydı, hosting hizmetleri, cloud (VDS-VPS) sunucuları, SSL sertifikasyon, fiziksel sunucu, marka-patent, web kılavuzu-online web sayfası ve co-location hizmetleri alanlarında müşterilerine en son teknolojik donanım ve yüksek güvenlik opsiyonları ile hizmet sunmaktadır.

Kuponların Kullanımı

İsimtescil indirim kuponunu kullanarak isimtescil.com’un size sunduğu bütün hizmetlerden daha fazla avantaj elde ederek yararlanabilirsiniz. Kuponlar alfa numerik kodlardan oluşur ve üyelik gerekmeden Kuponda.com tarafından site ziyaretçilerine ücretsiz sunulur. Kuponlar, kullanıcıların yanında markalar ya da işletmeler için de son derece faydalı. Kupon kodu veya hediye çeki kodu ile müşterilerinize seslenebilir, belirli bir ürünün satış hacmini yükseltebilirsiniz. Böylece müşterilerinize özel teklifte bulunarak indirim kuponları sayesinde etkileşim sağlamış olursunuz. Bütün bunlar firmanız için benzersiz bir pazarlama aracı olma niteliğine sahip. İsimtescil’in siz müşterilerine sunduğu indirim kuponları almak istediğiniz hizmetleri daha az para ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Kuponda.com’dan ücretsiz olarak bu kupon kodlarına sahip olmak.

Satın Alma Süreci

Kuponda.com’dan ücretsiz olarak aldığınız indirim kuponunu daha sonra İsimtescil.com adresine giderek kullanabilirsiniz. İsimtescil.com adresinde ilgilendiğiniz hizmeti seçtikten sonra sepetinize eklemeniz gerekiyor. Alacağınız hizmetlerin listesini tamamladıktan sonra ‘’sepet’’ yazan butona tıklayarak sepetinizdeki ürünleri satın almaya başlayabilirsiniz. Satın alma işlemine başlamadan hemen önce üye girişi yapmanız istenecektir. Eğer üye olmadıysanız hemen ücretsiz üye olabilirsiniz. Sepetinizdeki ürünü inceledikten sonra ‘’işleme devam’’ butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Bir sonraki aşamada fatura bilgilerinizi girdikten sonra tekrar ‘’işleme devam’’ butonu ile sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Bu aşamada ödeme tercihinizi yapmanız ve promosyon kodunu doldurmanız istenecektir. İlgili alanları doldurduktan sonra ödemenizi yapabilir ve satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kupon Kodunu nasıl kullanabilirsiniz?

Sepetindeki ürünü satın alma aşamasına geldiğinizde, ödeme seçenekleri yazan bölümde ödeme bilgilerinizi doldurmanız gereken kutucuklardan biri de ‘’kupon kodu’’ bölümüdür. Kuponda.com’un size vermiş olduğu İndirim kodunu kullanarak indirimli satın almayı gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Yöntemi Detayları

İsimtescil, sizlere güvenli ve oldukça geniş bir ödeme imkânı sunmaktadır. Kredi kartı, PayPal, Havale, EFT, Posta Çeki veya mail order yöntemi ile size sunulan hizmeti satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartına taksit imkânı sizlere sunulmaktadır.

Kargo ücretlendirilmesi ve iade süreci

İsimtescil.com tarafından tahsil edilen bir ücret hiçbir şekilde geri iade edilmez. Sadece karşılığında herhangi bir hizmet verilir.

İsimtescil için faydalı linkler

İsimtescil Facebook

İsimtescil Twitter

İsimtescil Google+

Resmi Web sitesi

En Popüler Mağazalar & Bedava Kuponlar